בניית אתרים

תהליך בניית אתר - מרעיון למציאות

אפיון והצעת מחיר

רכישת דומיין ואחסון

עיצוב והדמיית האתר
UI-UX

התאמה למכשירים (רספונסיביות)

חיבור לגוגל והשקת האתר

קצת על אתר אינטרנט, ולמי הוא מתאים?

כיום בשנת 2024 ושהעולם כולו הפך לדיגיטלי, אתר אינטרנט הוא חלון הראווה של העסק שלך.
כשלקוח מתעניין בנותן שירות כלשהו, הדבר הראשון והמיידי שהוא יעשה זה לפנות לגוגל ולחפש על אותו נותן שירות.
תאר לעצמך שלאחר החיפוש שלו הוא לא ימצא עליך דבר כי אין לך אתר אינטרנט…
ובסיטואציה אחרת – הוא יכנס אל האתר שלך יבין עלייך ועל השירות שאתה נותן, יתרשם ובסופו של דבר יצור איתך קשר ויהפוך ללקוח. כאן אנחנו נכנסים לתמונה!

הידעת? מעל ל-80% מהאוכלוסייה הישראלית משתמשת בגוגל בכל יום, ומידי יום מתבצעים כ4 מליארד חיפושים בגוגל!
כן, נתון מטורף!

בזמן שכולם מתמקדים בקידום ממומן ומשקיעים ים כסף בלי לראות תוצאות, אתה קורא את השורות האלה ומבין שקידום ממומן בלי אתר תדמית מוכר ומרשים פשוט לא יביא תוצאות.
לכן רוב האנשים מפסידים כסף בקידום ממומן.

הם מפרסמים מודעה מעולה – מטרגטים לקהל היעד הנכון – ואז כשהלקוח לוחץ על המודעה כדי להגיע לאתר הוא מתחרט כי דף הנחיתה שבעל העסק/המקדם בנה פשוט לא מספיק מקצועי, לא מדבר לקהל הידע, לא נראה טוב ועם חווית משתמש גרועה (ועוד שלל דברים).

אנחנו יודעים לאפין, לעצב ולפתח אתר בצורה נכונה עם דגש על – נראות מנצחת, מהירות, תהליך שיווקי, כתיבה שיווקית, נגישות, חווית משתמש, קידום אורגני נכון, והנעה לפעולה הרצוייה בלי יותר מידיי הסתבכויות מיותרות שיגרמו ללקוח הפוטנציאלי שלכם לצאת מהאתר.

בממוצע גולש מקדיש 7 שניות לאתר אינטרנט אליו הוא נכנס כדי להחליט אם לצאת או להישאר בו.
בפרפקט דואגים שהוא ישאר!

שנדבר?

כמה שאלות קטנות,
ואנחנו משגרים אליכם הצעת מחיר!

אפיון האתר

האפיון מתרכז באיסוף כל המידע הדרוש לבניית האתר. במסגרת האפיון, אנחנו מתחילים בניתוח צרכי הלקוח, כך שנוכל להבין את סוג האתר המתאים ביותר לצרכיו ולמטרותיו. אנו מתאימים את האתר לסוג העסק ולתחום הפעילות שלו ומתאימים את עיצוב האתר לסגנון ולטעם המדוייק.
לאחר מכן, אנו מגישים הצעת מחיר מדויקת לבניית האתר, תוך כדי ניתוח והערכה של התקציב של הלקוח והמשאבים הנדרשים לפרויקט. אנו מבצעים סקירה מדוייקת ומפורטת למטרת הצעת המחיר ומספקים מספר אפשרויות תשלום, כדי להקל על הלקוחות לקבל את השירות ולבצע תשלום בצורה נוחה ונגישה להם.

רכישת דומיין ואחסון

רוכשים את כתובת המתחם הרצויה, בוחרים חבילת אחסון בשרת המתאים לצרכי האתר והלקוח, יוצרים בסיס עבודה עם וורדפרס ומתחילים לעבוד!

עיצוב והדמיית האתר UI-UX

עיצוב סקיצה של האתר הוא השלב הראשון בתהליך עיצוב האתר, בו מצויירת המבנה הכללי של האתר וממוקמים בו אלמנטי התפריט, מיקומי התוכן והתמונות והתכנים השונים. כאשר מתכננים את הסקיצה, משתמשים בעקרונות של UI (User Interface) ו-UX (User Experience), שמטרתם ליצור חוויית משתמש נוחה וקלה ולהבטיח שהאתר יהיה מובן וקל לשימוש. בעיצוב ה-UI, מתמקדים בבניית הממשק של האתר ובהצגת התכנים בצורה ברורה ומסודרת. בעיצוב ה-UX, מתמקדים בניתוח הפעולות של המשתמש באתר ובכוונותיו הבסיסיות, כדי לספק לו חוויית משתמש מושלמת.

פיתוח

פיתוח האתר הוא השלב הבא בתהליך הבניה, בו מתבצעת ממשק המשתמש, התכנון הטכני והתכנות המלא של האתר על פי הסקיצה והעיצוב המתאימים לו. במהלך פיתוח האתר, צוות המפתחים שלנו ישתמשו בטכנולוגיות מתאימות ושפות תכנות לפיתוח האתר, ויממשו את כל הפעולות הדרושות על מנת להפעיל את האתר בצורה הכי מקצועית וטובה שיש. בנוסף, צוות המפתחים שלנו יקפידו בסיום הפיתוח על בדיקת האתר כדי להבטיח תקינותו ולזהות ולתקן בעיות טכניות ותקלות במהלך הפיתוח.

התאמה למכשירים (רספונסיביות)

התאמת האתר לכל המכשירים היא תהליך המבטיח שהאתר יראה נכון ויפה על מכשירים שונים כמו מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, טאבלטים וסמארטפונים. כך שהתכנון והעיצוב של האתר יכולים להשתנות בהתאם למסך ולמכשיר המשתמש כדי לספק חווית משתמש מיטבית. פיתוח אתר רספונסיבי כולל את השימוש בטכנולוגיות כמו עיצוב במבנה רשתי, מדיה ווידג'טים וכלים טכנולוגיים נוספים כדי להבטיח תצוגה נכונה של האתר על מכשירים שונים.

חיבור לגוגל והשקת האתר

לאחר הכנת האתר ובדיקתו, יתבצע פרסום האתר באינטרנט וכך יתאפשר לגוגל ולמנועי חיפוש אחרים לזהות ולאפשר חיפוש וגילוי של האתר ברשת.
השקת האתר היא השלב האחרון בתהליך בניית האתר. בשלב זה, אנו מפרסמים את האתר ומפעילים אותו כדי שיהיה זמין לכל המשתמשים ברשת האינטרנט.